Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegóły znajdziesz w polityce plików cookie.
O nas
 
Region:Górny Śląsk|zmień

Analitycy piszący o TAURON Polska Energia S.A.

 

Instytucja Analityk Kontakt
DB Securities Tomasz Krukowski tomasz.krukowski@db.com
​Dom Maklerski Banku Handlowego ​Piotr Dzięciołowski piotr.dzieciolowski@citi.com
Dom Maklerski BOŚ Michał Stalmach m.stalmach@bossa.pl
Dom Maklerski BZ WBK Paweł Puchalski pawel.puchalski@bzwbk.pl
​Dom Maklerski mBanku ​Kamil Kliszcz kamil.kliszcz@mdm.pl
Dom Maklerski PKO BP Stanisław Ozga stanislaw.ozga@pkobp.pl
​Dom Maklerski Trigon ​Krzysztof Kubiszewski krzysztof.kubiszewski@trigon.pl
Erste Group Tomasz Duda tomasz.duda@erstegroup.com
HSBC​ Dmytro Konovalov​ dmytro.konovalov@hsbc.com
​ING Securities ​Maria Mickiewicz maria.mickiewicz@ingsecurities.pl
IPOPEMA Securities​ ​Sandra Piczak piczak@ipopema.pl        
​J.P. Morgan Cazenove ​Michał Kuzawiński michal.kuzawinski@jpmorgan.com
​Pekao Investment Banking ​Łukasz Jakubowski lukasz.jakubowski@pekaoib.pl
Raiffeisen Centrobank Teresa Schinwald teresa.schinwald@rcb.at
Renaissance Capital Vladimir Sklyar vsklyar@rencap.com
​Societe Generale ​Bartłomiej Kubicki bartlomiej.kubicki@sgcib.com  
UBS Investment Research Michał Potyra
Patrick Hummel
Tomasz Walkowicz
michal.potyra@ubs.com
patrick.hummel@ubs.com
tomasz.walkowicz@ubs.com
​WOOD & Company ​Bram Buring bram.buring@wood.cz